Jotul F 105 R LL BP čierny lak

Kód: 30050007
1 900 €
Kategória: Kachle
Minimálny výkon: 2,4 kW
Nominálny výkon: 4,5 kW
Maximálny výkon: 6,0 kW
Vykurovaný priestor: 150 m3
Čisté spaľovanie CB: áno
Externý prívod vzduchu: áno
Popolník: áno
Materiál: liatina
Povrchová úprava: čierny lak
Výška: 690 mm
Šírka: 410 mm
Hĺbka: 325 mm
Hmotnosť: 97 kg
Dĺžka polien: 30 cm
Priemer dymovodu: 125 mm
Vývod dymovodu: horný / zadný

Aj napriek malým rozmerom sú Jøtul F 105 kachle s veľkým charakterom. K ich charakteristickým rysom bezprostredne patria horizontálne dvierka, ktoré umožňujú nádherný výhľad na oheň. Regulácia prívodu vzduchu je jednoduchá a intuitívna. Kachle sa vyrábajú s tradičnými nôžkami alebo s podstavcom. Kachle je možné doplniť príslušenstvom na objednávku: golierom a hornou akumulačnou mastencovou doskou. Golier efektívne zabraňuje vypadávaniu uhlíkov a iskier z ohniska.

Kachle Jøtul F 105 sú konštruované tak, aby dosiahli optimálne spaľovanie pri nízkom výkone, ale zároveň sú dostatočne robustné, aby dokázali zohriať aj v najväčších mrazoch. Vďaka kombinácii sálavého a konvekčného tepla vytvárajú veľmi príjemnú tepelnú pohodu.

Jøtul F 105 sú stvorené pre nízkoenergetické domy. Výrobok spĺňa najprísnejšie emisné limity. Ekologické a súčasne efektívne spaľovanie dosiahnete aj pri nízkom výkone. Kachle Jøtul F 105 dosahujú čisté spaľovanie s minimálnou spotrebou dreva a to 0,8 kg/hod.

 

  • Veľmi nízke emisie
  • Kompaktné a moderné kachle na drevo s nádherným výhľadom na oheň
  • Optimálne čisté spaľovanie už od 2,4 kW
  • Kombinujú sálavé a konvekčné teplo
  • Vhodné pre nízkoenergetické domy

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie